Grupa starsza na gokartach

Z okazji Dnia Kobiet grupa starsza wybrała się na wycieczkę na tor gokartowy, a potem zajadali się pysznymi lodami w YOGOLAND’zie.

Ferie zimowe Amici – grupa średnia

• Dzień 1

Najpierw skakaliśmy na trampolinach we Fly Park, a potem próbowaliśmy nowych smaków i uczyliśmy się posługiwać pałeczkami w „Para Bar”.

• Dzień 2

Za nami już drugi dzień ferii! Jeździliśmy na łyżwach i oglądaliśmy w kinie piękną animację „Marona- psia opowieść”- grupa średnia poleca i zachęca do odwiedzania kin studyjnych;) Jedliśmy też największe kotlety schabowe na świecie! A że jako w świetlicy nie słodzimy herbaty od lat pozwoliliśmy sobie na deser z ogromną dawką cukru.

• Dzień 3

Leniwa i zimna niedziela? Brrrr!!!
Grupa średnia odwołała zimę i wybrała się do Poznańskiej Palmiarni na wyprawę pośród bananowców, kakaowców i innych egzotycznych roślin oraz zwierząt 🙂
No i na włoski obiadek. 🙂
Pozdrawiamy!

• Dzień 4

Jak tam Wasze ferie? 😉 bo My (grupa średnia) wykorzystuje czas na maxa! 😉 Warsztaty bębniarskie i kino świetlicowe.
Pozdrawiamy!!!

• Dzień 5

Dzisiejszy dzień spędziliśmy bardzo aktywnie: był basen, pokoje zagadek i oczywiście pyszne jedzenie.

Ferie zimowe – grupa młodsza

• Dzień 1

W sobotę, w pierwszy dzień ferii grupy młodszej, byliśmy na wrotkach, obejrzeliśmy film ,,Tajni i fajni”, a na koniec zjedliśmy pyyyszny obiad i deser.

• Dzień 2

A dziś za nami już drugi dzień, pełen emocji, nauki i wspólnej zabawy.
Na początek wspólne śniadanko, nauka tańca, nauka gry na d’jembie, pyszności, a na zakończenie korzystaliśmy z uroków pogody.

• Dzień 3

3! Spędziliśmy dziś baaardzo intensywny dzień! Na start plac zabaw – kolorowo i atrakcyjnie, następnie udaliśmy się na wyśmienity deser do Sowy, nagromadzone kalorie wyskakalismy na Jump Arenie, a na zakończenie dnia napełniliśmy brzuchy w Pizza Mario.
Z niecierpliwością czekamy jutra 🙂 łooo to już czwarty dzień.

• Dzień 4

Dla grupy młodszej dzisiejszy dzień był czwartym dniem ferii, czas szybko leci, a jeszcze szybciej mija w towarzystwie i podczas aktywnego spędzania chwili, a tego nam nie brakuje. Środę rozpoczęliśmy od herbatki i rogala, następnie ćwiczyliśmy w Fly Parku, na obiad uraczyliśmy się naleśnikami, a na zakończenie dnia ćwiczyliśmy współzawodnictwo na bowlingu!
W drodze powrotnej czuliśmy zmęczenie, jak najbardziej pozytywne i satysfakcjonujące!

• Dzień 5

Zapraszamy na relację z ostatniego dnia ferii grupy młodszej. Pogoda nie rozpieszcza, więc żeby poczuć trochę zimy wybraliśmy się na łyżwy, następnie rozgrzaliśmy się przy ciepłej herbacie i obiedzie w Bar a boo, a na zakończenie ferii tańczyliśmy, śpiewaliśmy iiii… odkryliśmy skarb w Danimatoring!!
Miło było nam spędzić wspólnie czas, dobrze się bawić i po prostu razem być! To były niezapomniane ferie, pełne wrażeń, nauki, radości i zacieśniania więzi!
Dziękujemy!!!

Ferie zimowe – grupa starsza

• Dzień 1

Ferie czas zacząć! Grupa starsza spotkała się dziś, żeby rozpocząć świetlicowe półkolonie. Dzień minął pod znakiem jazdy wyczynowej na ośmiu kółkach. Głośny śmiech, spektakularne skoki i szalone piruety naszej grupy opanowały wrotkarnię – zresztą zobaczcie sami! Idealnym zwieńczeniem dnia była wycieczka na jogurty mrożone do Yogoland. Wspólna aktywność i dobre rozmowy przy pysznych słodkościach – życzymy każdemu jak najwięcej takich chwil!

• Dzień 2

Kolejny czas pełen wrażeń za nami! W drugi dzień ferii grupa starsza przeżyła chwile grozy, kiedy została zamknięta w pokoju pełnym zagadek w escape room.. Na szczęście, dzięki współpracy i bystrym umysłom, wszystkim udało się wyjść w wyznaczonym czasie i mogliśmy udać się na zasłużony posiłek, tym razem w azjatyckich smakach. Potem wybraliśmy się do kina na film Doctor Dolittle.

• Dzień 3

Dzień trzeci ferii w grupie starszej był dniem artystycznym. Najpierw, w pięknych strojach uczyliśmy się tańczyć walca, uwalnialiśmy dziką energię podczas gry na bębnach djembe, a potem wybraliśmy się na burgery do Burgerowni Rancho. Drugą część dnia spędziliśmy w naszej nowej Pracowni Sztuki AMICI, gdzie znalazł się czas na wylegiwanie i kocykowe pogaduchy, powrót do kontaktu ze swoim ciałem na zajęciach z choreoterapii, a następnie na zajęciach teatralnych poznawanie tajników pracy aktora z maską, czego owocem była wspólnie stworzona etiuda. To był intensywny dzień!

• Dzień 4 i 5

Ostatni dzień ferii w grupie starszej to było istne szaleństwo! Lodowisko, kręgle, ekscytujące przeżycia na fotelach VR, basen i rozgrywki RPG – tyle wspólnych, radosnych chwil, a nie wiemy nawet, kiedy to zleciało.. Dobrze być razem.

„O Yeti”

,,O Yeti” – oto tytuł filmu na który wybrała się grupa młodsza 📽️🥰
Wspólny czas zakończyliśmy smaaakowitym deserem 🍧 dla każdego coś dobrego 😉🥳🧁

Wesprzyj „Amici”!