Wszystkim wspaniałym sponsorom za ich pomoc, opiekę i wspieranie naszych działań serdecznie dziękujemy. To dzięki Wam drodzy Państwo możemy prowadzić zajęcia socjoterapeutyczne dla dzieci, które potrzebują wzmocnienia i wiedzy o świecie, że jest bezpieczny, ciekawy i wspaniały. Jest taki, bo są tam Dobrzy Dorośli. To dzięki Państwu możemy prowadzić zajęcia rozwojowe, twórcze, promując talenty: teatralne, taneczne, fotograficzne i filmowe, a także literackie wielu młodych ludzi, dając im wsparcie, jakiego w młodym wieku, podatnym najbardziej na pokusy świata, potrzebują. 

Dzięki Państwu oferujemy im także zajęcia z promocji zdrowia i profilaktyki oraz pomoc indywidualną w programie Starszy Brat, Starsza Siostra. Raz jeszcze dziękujemy zarówno tym, którzy ofiarowują nam stałe wsparcie, jak i tym, którzy wybrali nas i przekazali 1% na OPP.

To dla nas naprawdę ważne.


Jump Arena
Man Accounting Center Sp z o.o.

Sponsorzy, dzięki którym Stowarzyszenie „Amici” otrzymało materiały pomocne dydaktyczne z wydawnictwa „Piętka”

  1. France Mobile” s.c.
  2. Sławomir Suchanek
  3. Phu Triada sp. z o.o.
  4. Ryszard Grabarek
  5. Technolog — Biuro Techniczne
  6. Ireneusz Madej
  7. Fundacja Edukacji Ekologicznej i Zrównoważonego Rozwoju RP
  8. Jerzy Arent
  9. Firma „Mondo
  10. Grażyna Chęcińska
  11. Regnis W.W.D.
  12. Michał Ziembiewicz
  13. Kancelaria Adwokacka A. Skorupski J. Kinczel
  14. Zakład Usług Stoczniowych I Mostowych sp. z o.o.
  15. Małgorzata Targowicz
  16. Puh ” Elektro – Inwest ” Jan Kaczmarek
  17. Zakład Usług Technicznych s.c.
  18. Paweł Łuczka Jerzy Łuczka
  19. Przedsiębiorstwo „Almab Plast
  20. Mikołaj Balcerzak Arkadiusz Balcerzak
  21. Mob I Pol Phu J. Kruczek A. Kalina sp. j.
  22. Bush Trade s.c. Grygier & Buszkiewicz
  23. Tomasz Buszkiewicz
  24. Poradnia Medycyny Rodzinnej „Medicus
  25. Mirosław Bołzan
  26. Marek Bułat „Obcasik
  27. Puh „Kasmar” s.c.
  28. Krzysztof, Sławomir I Marek Kasper
  29. NZOZ Czarnylas Przychodnia Lekarzy Rodzinnych
  30. Dr Tomasz Ziąbka
  31. PNP sp. z o.o.
  32. Maria Niedzielska
  33. Firma Handlowa „Champion
  34. Maria Skorupkam Zenon Skorupka
  35. Specjalistyczny Gabinet Lekarski
  36. Jadwiga Żuchowska
  37. Instal – Konin
  38. Piotr Krygier
  39. Indywidualna Praktyka Stomatologiczna
  40. Beata Poczta
  41. Profilaktyka I Lecznictwo Weterynaryjne
  42. Dr Jerzy Kostka
  43. Mac – Bud” Wiesław Maciejewski
  44. Usługi Rachunkowo – Informatyczne
  45. Roman Bajodek
  46. Dekspol PPH Iwona Oleszak
  47. Fundacja Reha – Sport Clinic
  48. Prezes : Witold Dudziński
  49. Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowo – Usługowe ” Paintpol ”
  50. Sylwester Drożdż
  51. NZOZ „Zdrowie Rodziny” sp. z o.o.
  52. Dr Grażyna Soska
  53. NZOZ „Zdrowie” Małgorzata Szturyło
  54. 61-111 Poznań ul. Wieżowa 5
  55. Kancelaria Adwokacka Adw. Jacek Lachowicz
  56. Przedsiębiorstwo Projektowo – Wdrożeniowe
  57. Andrzej Ratajski
  58. Lutyński Consulting
  59. Maciej Lutyński
  60. PPH „Henmar” sp.j. H.M.M. Stawowy
  61. Podlaska Chata s.c.
  62. Andrzej Józefczuk
  63. Usługi Projektowe
  64. Leszek Skrzypczak
  65. Fabryka Sprzętu Okrętowego „Meblomar” s.a.
  66. Jarosław Falfer
  67. E – Remonty
  68. Zbigniew Osiński
  69. Trans – Nauta sp. z o.o.
  70. Mariusz Puchalski
  71. Spaw – Bud Janusz Moczkowski
  72. Algor sp. z o.o.
  73. Alina Bochryńska
  74. Przedsiębiorstwo Międzynarodowej Spedycji Targowej
  75. Transmeble International” sp. z o.o.
  76. Andrzej Bobiński
  77. PPH Rakapol sp. z o.o.
  78. Ewa Ratajczak
  79. Specjalistyczny Gabinet Lekarski
  80. Dr N. Med. Wiktor Soroko
  81. P.w. „System” Jerzy Śmierzchała
  82. Zespół Lekarzy Śródmieście sp. z o.o. ZPOZ „Polmed
  83. Dr Grzegorz Łakomiak
  84. Dabi Autonaprawa
  85. Dariusz Biesch
  86. Przewozy Krajowe I Zagraniczne
  87. Andrzej Berliński Maria Berlińska
  88. Verkap Plus sp. z o.o.
  89. Johan Andre Van Den Oever
  90. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „WW” sp. z o.o.
  91. Andrzej Węgrzyn
  92. Wycena Ekspert Ewa Banaś, Anna Poszyler sp.j.
  93. Bud – Tech
  94. Jerzy Potok Krystyna Potok
  95. Firma Budowlana „Marbud
  96. Mariusz Oleksy
  97. Montaż Konstrukcji Budowlanej
  98. Zbigniew Araczykowski
  99. Lupus” Producent Mebli
  100. Krystyna Hyla
  101. Komplet Polska sp. z o.o.
  102. Agata Różkiewicz
  103. Masiota I Wspólnicy Adwokacka Spółka Partnerska
  104. dr Jacek Masiota
  105. Kancelaria Adwokacka
  106. Adwokat Marta Pachura
  107. Ita” sp. z o.o. s.k.
  108. Prezes: Kazimierz Polak
  109. Tagra – Matrix BHZ
  110. Wanda Kierys
  111. Firma „Madam” Magdalena Adamska – Woźniak
  112. GK Broker
  113. Grzegorz Kozak
  114. Zakład Leczniczy „Euro – Med” sp.j.
  115. Dr Adam Zagórski
  116. Biuro Nieruchomości „Podgórze
  117. Damian Górski Barbara Górska
  118. NZOZ „Zdrowie” sp. z o.o.
  119. Dr Anna Litwińska
  120. G–4 Garage sp. z o.o.
  121. Joanna Woźniczko
  122. Przychodnia Leczniczo – Diagnostyczna Lekarzy Rodzinnych „Saluber
  123. Dr Urszula Walkiewicz
  124. Pieluszyńska sp. z o.o.
  125. Monika Pieluszyńska – Szczepaniak
  126. Ks. Bogdan Ogrodnik
  127. Pan Andrzej Głuszyński
  128. Pan Marek Sałecki
  129. Pan Jan Leon Pankau
  130. Pan Maciej Mikołajewski

Wesprzyj „Amici”!

Przekaż swój 1% Stowarzyszeniu Pomocy Dzieciom i Rodzinom „Amici” — KRS 0000100311