Obrazki Weroniki

Tak maluje Weronika:) Mamy niesamowicie utalentowaną młodzież w naszej Pracowni Umiejętności AMICI


Czas pandemii

Czas pędzi nieubłaganie, czas, który nagle nas rozdzielił. Nie możemy się zobaczyć, spędzić razem chwil w Amici, jednak my pozostajmy cały czas w kontakcie ze sobą 🤗💪🤗💪 to daje siłę i nadzieję, że wszystko wróci do normy 👏🥰
Póki co, grupa młodsza, wraca do momentów wspólnych zabaw i gier ☀️🐻🦄
Pozdrawiamy wszystkich serdecznie i życzymy zdrowia! 😄


Wsparcie psychologiczne

Nikt nie przypuszczał, że nasza rzeczywistość tak nagle wywróci się do góry nogami. Nikt nie był na to gotowy. Im dłużej jesteśmy fizycznie oddaleni od reszty świata, tym mocniej możemy odczuć, jak bardzo potrzebne nam kontakt i bliskości drugiego człowieka. Jak ważne jest poczucie, że nie jesteśmy sami – szczególnie dla naszych dzieci.

Dlatego, mimo wszelkich trudności, w naszych świetlicowych grupach nieprzerwanie spotykamy się nadal online, wspieramy się i dajemy sobie siłę. Dlatego oferujemy każdemu dziecku i rodzicowi telefoniczne rozmowy indywidualne z wychowawcami. I dlatego uruchamiamy też dla nich dodatkowo projekt wsparcia psychologicznego online.

Działamy dalej, bo teraz wsparcie i poczucie wspólnoty potrzebne jest nam wszystkim bardziej niż kiedykolwiek. I nie ma takiej przeciwności, której nie jesteśmy w stanie pokonać, żeby być razem!

Ściskamy Was wszystkich wirtualnie i czekamy z utęsknieniem na dzień, w którym uściskamy się w naszej świetlicy! Trzymajmy się razem i pamiętajmy – każdy dzień to okazja, żeby dać komuś znać, że jesteś.


Prace plastyczne

Pomimo koronawirusa AMICI działa. Powstają przepiękne prace plastyczne, wykonane przez uczestników naszych zajęć. Przyjdzie taki czas, że będzie można obejrzeć obraz na własne oczy, wtedy zaprosimy na Wernisaż Malarski, tymczasem oto jeden z wielu obrazów Weroniki.


Zdalna praca grupy starszej

Oto MY, tacy właśnie jesteśmy. Grupa starsza pozdrawia To efekt naszych warsztatów i zdalnej pracy nad wspólnym stworzeniem plakatu, czyż nie wyszło pięknie?

Wesprzyj „Amici”!

Przekaż swój 1% Stowarzyszeniu Pomocy Dzieciom i Rodzinom „Amici” — KRS 0000100311