O nas
Oferta
Historia
Statut
Misja
Działalność
Świetlica - wycieczki
Świetlica - imprezy
Świetlica - codzienność
Filmy
Teatr W Przejściu
Sławni ludzie w Amici
Obozy
Szkolenia
Archiwum
Kultura Drzwi do Wyobraźni
Bezpłatne mediacje
Twórczy z Amici
Tesco aktualności
Imprezy kulturalne Amici
Strefa Zachwytu AMICI
Program SBSS
Promocja Zdrowia
Promocja Poznania
Promocja Talentów
Projekt profilaktyczny
Projekt sportowy Amici
Stowarzyszenie
Pracownicy
Sponsorzy
Projekty
Kontakt
OPP
Sponsorzy


Podziękowanie

Wszystkim Wspaniałym Sponsorom za ich pomoc, opiekę i wspieranie naszych działań serdecznie dziękujemy.
To dzięki Wam drodzy Państwo możemy prowadzić zajęcia socjoterapeutyczne dla dzieci, które potrzebują wzmocnienia i wiedzy o świecie, że jest bezpieczny, ciekawy i wspaniały. Jest taki, bo są tam Dobrzy Dorośli.
To dzięki Państwu możemy prowadzić zajęcia rozwojowe, twórcze, promując talenty: teatralne, taneczne, fotograficzne i filmowe, a także literackie wielu młodych ludzi, dając im wsparcie, jakiego w młodym wieku, podatnym najbardziej na pokusy świata, potrzebują.

Dzięki Państwu oferujemy im także zajęcia z promocji zdrowia i profilaktyki oraz pomoc indywidualną w programie Starszy Brat, Starsza Siostra.
Raz jeszcze dziękujemy zarówno tym, którzy ofiarowują nam stałe wsparcie, jak i tym, którzy wybrali nas i przekazali 1% na OPP.

To dla nas naprawdę ważne.


MAN Accounting Center Sp z o. o.

MAN Accounting Center Sp z o. o. świadczy usługi z zakresu księgowości, finansów, a także zamówień i zakupów na potrzeby spółek produkcyjnych i sprzedażowych MAN Truck & Bus oraz zajmuje się naliczaniem wynagrodzeń dla pracowników polskich spółek grupy. Centrum zostało nagrodzone tytułem Best SSC 2011, TOP Employers 2012 i ponownie TOP Employers 2013. Firma jest na liście TOP 100 Idealny Pracodawca w ostatnich dwóch latach oraz zajęło I miejsce w finale wojewódzkim ogólnopolskiego konkursu „Firma Przyjazna Rodzicom” w kategorii duże przedsiębiorstwo.

Kapituła Nagrody Prometeusza przyznała MAN Accounting Center Sp. z o.o. w 2013 roku najwyższe wyróżnienie Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu, jako wyraz uznania dla wieloletnich działań i współpracy w zakresie wspierania rozwoju studentów i absolwentów tej uczelni. Firma również była jednym z partnerów i organizatorów obu edycji biegu charytatywnego Poznań Business Run.

[elsa.png]




Jump Arena


[elsa.png] [elsa.png]


SPONSORZY
DZIĘKI KTÓRYM
STOWARZYSZENIE POMOCY DZIECIOM I RODZINOM '' AMICI '' W POZNANIU
OTRZYMAŁO MATERIAŁY I POMOCE DYDAKTYCZNE Z WYDAWNICTWA '' PIĘTKA ''



1. '' FRANCE MOBILE '' S.C.
SŁAWOMIR SUCHANEK

2. PHU TRIADA SP.Z O.O.
RYSZARD GRABAREK

3. TECHNOLOG – BIURO TECHNICZNE
IRENEUSZ MADEJ

4. FUNDACJA EDUKACJI EKOLOGICZNEJ I ZRÓWNOWAŻONEGO ROZWOJU RP
JERZY ARENT

5. FIRMA '' MONDO ''
GRAŻYNA CHĘCIŃSKA

6. REGNIS W.W.D.
MICHAŁ ZIEMBIEWICZ

7. KANCELARIA ADWOKACKA A. SKORUPSKI J. KINCZEL

8. ZAKŁAD USŁUG STOCZNIOWYCH I MOSTOWYCH SP.Z O.O.
MAŁGORZATA TARGOWICZ

9. PUH '' ELEKTRO – INWEST '' JAN KACZMAREK

10. ZAKŁAD USŁUG TECHNICZNYCH S.C.
PAWEŁ ŁUCZKA JERZY ŁUCZKA

11. PRZEDSIĘBIORSTWO '' ALMAB PLAST ''
MIKOŁAJ BALCERZAK ARKADIUSZ BALCERZAK

12. MOB I POL PHU J. KRUCZEK A. KALINA SP.J.

13. BUSH TRADE S.C. GRYGIER & BUSZKIEWICZ
TOMASZ BUSZKIEWICZ

14. PORADNIA MEDYCYNY RODZINNEJ '' MEDICUS ''
MIROSŁAW BOŁZAN

15. MAREK BUŁAT '' OBCASIK ''

16. PUH '' KASMAR '' S.C.
KRZYSZTOF, SŁAWOMIR I MAREK KASPER

17. NZOZ CZARNYLAS PRZYCHODNIA LEKARZY RODZINNYCH
DR TOMASZ ZIĄBKA

18. PNP SP.Z O.O.
MARIA NIEDZIELSKA

19. FIRMA HANDLOWA '' CHAMPION ''
MARIA SKORUPKA ZENON SKORUPKA

20. SPECJALISTYCZNY GABINET LEKARSKI
JADWIGA ŻUCHOWSKA

21. '' INSTAL – KONIN ''
PIOTR KRYGIER

22. INDYWIDUALNA PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA
BEATA POCZTA

23. PROFILAKTYKA I LECZNICTWO WETERYNARYJNE
DR JERZY KOSTKA

24. '' MAC – BUD '' WIESŁAW MACIEJEWSKI

25. USŁUGI RACHUNKOWO – INFORMATYCZNE
ROMAN BAJODEK

26. DEKSPOL PPH IWONA OLESZAK

27. FUNDACJA REHA – SPORT CLINIC
PREZES : WITOLD DUDZIŃSKI

28. PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO – HANDLOWO – USŁUGOWE '' PAINTPOL ''
SYLWESTER DROŻDŻ

29. NZOZ '' ZDROWIE RODZINY '' SP.Z O.O.
DR GRAŻYNA SOSKA

30. NZOZ '' ZDROWIE '' MAŁGORZATA SZTURYŁO
61-111 POZNAŃ UL. WIEŻOWA 5

31. KANCELARIA ADWOKACKA ADW. JACEK LACHOWICZ

32. PRZEDSIĘBIORSTWO PROJEKTOWO – WDROŻENIOWE
ANDRZEJ RATAJSKI

33. LUTYŃSKI CONSULTING
MACIEJ LUTYŃSKI

34. PPH '' HENMAR '' SP.J. H.M.M. STAWOWY

35. PODLASKA CHATA SP. CYWILNA
ANDRZEJ JÓZEFCZUK

36. USŁUGI PROJEKTOWE
LESZEK SKRZYPCZAK

37. FABRYKA SPRZĘTU OKRĘTOWEGO '' MEBLOMAR '' S.A.
JAROSŁAW FALFER

38. E – REMONTY
ZBIGNIEW OSIŃSKI

39. TRANS – NAUTA SP.Z O.O.
MARIUSZ PUCHALSKI

40. SPAW – BUD JANUSZ MOCZKOWSKI

41. ALGOR SP.Z O.O.
ALINA BOCHRYŃSKA

42. PRZEDSIĘBIORSTWO MIĘDZYNARODOWEJ SPEDYCJI TARGOWEJ
'' TRANSMEBLE INTERNATIONAL '' SP.Z O.O.
ANDRZEJ BOBIŃSKI

43. PPH RAKAPOL SP.Z O.O.
EWA RATAJCZAK

44. SPECJALISTYCZNY GABINET LEKARSKI
DR N. MED. WIKTOR SOROKO

45. P.W. '' SYSTEM '' JERZY ŚMIERZCHAŁA

46. ZESPÓŁ LEKARZY ŚRÓDMIEŚCIE SP.Z O.O. ZPOZ '' POLMED ''
DR GRZEGORZ ŁAKOMIAK

47. DABI AUTONAPRAWA
DARIUSZ BIESCH

48. PRZEWOZY KRAJOWE I ZAGRANICZNE
ANDRZEJ BERLIŃSKI MARIA BERLIŃSKA

49. VERKAP PLUS SP.Z O.O.
JOHAN ANDRE VAN DEN OEVER

50. PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE '' WW'' SP.Z O.O.
ANDRZEJ WĘGRZYN

51. WYCENA EKSPERT EWA BANAŚ, ANNA POSZYLER SP.J.

52. '' BUD – TECH ''
JERZY POTOK KRYSTYNA POTOK

53. FIRMA BUDOWLANA '' MARBUD ''
MARIUSZ OLEKSY

54. MONTAŻ KONSTRUKCJI BUDOWLANEJ
ZBIGNIEW ARACZYKOWSKI

55. '' LUPUS '' PRODUCENT MEBLI
KRYSTYNA HYLA

56. KOMPLET POLSKA SP.Z O.O.
AGATA RÓŻKIEWICZ

57. MASIOTA I WSPÓLNICY ADWOKACKA SPÓŁKA PARTNERSKA
DR JACEK MASIOTA

58. KANCELARIA ADWOKACKA
ADWOKAT MARTA PACHURA

59. '' ITA '' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
PREZES : KAZIMIERZ POLAK

60. TAGRA – MATRIX BHZ
WANDA KIERYS

61. FIRMA '' MADAM '' MAGDALENA ADAMSKA – WOŹNIAK

62. GK BROKER
GRZEGORZ KOZAK

63. ZAKŁAD LECZNICZY '' EURO – MED '' SP.J.
DR ADAM ZAGÓRSKI

64. BIURO NIERUCHOMOŚCI '' PODGÓRZE ''
DAMIAN GÓRSKI BARBARA GÓRSKA

65. NZOZ '' ZDROWIE '' SP.Z O.O.
DR ANNA LITWIŃSKA

66. G – 4 GARAGE SP.Z O.O.
JOANNA WOŹNICZKO

67. PRZYCHODNIA LECZNICZO – DIAGNOSTYCZNA LEKARZY RODZINNYCH '' SALUBER ''
DR URSZULA WALKIEWICZ

68. PIELUSZYŃSKA SP.Z O.O.
MONIKA PIELUSZYŃSKA – SZCZEPANIAK

69. KS. BOGDAN OGRODNIK

70. PAN ANDRZEJ GŁUSZYŃSKI

71. PAN MAREK SAŁECKI

72. PAN JAN LEON PANKAU

73. PAN MACIEJ MIKOŁAJEWSKI