Działalność

Fundacja Tesco Dzieciom

[Tesco.png]

Korzystamy z programu dożywiania Fundacji Tesco Dzieciom

Nasza Placówka - Pracownia Umiejętności AMICI – bierze udział w ogólnopolskim programie dożywiania potrzebujących dzieci „ZDROWO JEŚĆ, BY ROSNĄĆ W SIŁĘ”, prowadzonym przez Fundację Tesco Dzieciom.

Środki na realizacje programu „ZDROWO JEŚĆ, BY ROSNĄĆ W SIŁĘ” pozyskiwane są w ramach zbiórki publicznej, prowadzonej w sklepach Tesco na terenie całego kraju. Program Fundacji Tesco Dzieciom w sposób kompleksowy odpowiada na potrzeby naszych podopiecznych w zakresie dożywiania. Jego celem jest sfinansowanie zakupu żywności dla potrzebujących dzieci oraz ich edukacja w zakresie zdrowego żywienia i poszerzenie umiejętności związanych z higieną, estetyką i przygotowaniem posiłków.

Więcej informacji o programie na stronie www.fundacjatesco.pl

[Tesco.png]

10-lecie AMICI

[balony.png]

Podziękowanie

Za nami 10 – lat pracy. Przy tej okazji pragniemy podziękować wszystkim, dzięki którym możemy pomagać.
Dziękujemy:
  • Urzędowi Miasta Poznania za dotacje, bez których nie moglibyśmy nawet pomarzyć o jakiejkolwiek formie wspierania młodych ludzi.
  • Sponsorom, naszym „ANIOŁOM”. To dzięki Wam człowiek wierzy, że ta praca przyniesie anielskie rezultaty.
  • Wszystkim osobom, z którymi współpracujemy. Dobrze wiecie, jak ważna jest ta współpraca i ile dobrego przynosi.
  • Rodzicom. Mamy dobrych Rodziców, a ich pomoc w organizacji wszystkich imprez jest znaczna i smaczna.
  • Wreszcie uczestnikom zajęć za to, że nam zaufali i pozwolili stać się dla nich przyjaciółmi, że pozwolili nam wprowadzić się na takie ścieżki rozwoju, po których kroczymy z nimi z prawdziwą dumą.