Działalność
OPP
Space Amici w marcu

[space3.png]

Konkurs na film, reportaż ze Space Amici -właśnie się zaczął. Bądź reporterem, własnym okiem zapisz opowieść o ludziach, którym się chce. Plan filmowy 24.03.2018r. w ZSO 4 - Czecha 59 i Pracowni Umiejętności AMICI, os. Lecha 104a, a 25.03.2018r.w Multikino 51. Do zobaczenia na planie. Dla zwycięzcy laptop!!! Nagrodzony film zaś czeka premiera na dużym ekranie w Multikinie 51 w czerwcu podczas Finałowego Space AMICI!!!

Zerknijcie na Facebooka na stronę Space Amici!

Regulamin konkursu filmowego Space Amici
  1. Organizatorem Konkursu jest Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Rodzinom AMICI.
  2. Fundatorem nagród jest Aquanet.
  3. Konkurs obejmuje formy filmowe, w których będzie twórcza relacja z artystycznej gry miejskiej Space Amici - odsłony listopadowej (18/19.11.2017r.) lub marcowej 24/25.03.2018r.
  4. Długość filmu nie powinna przekraczać 10/15 min.
  5. Umieszczamy w filmie relacje z wszystkich trzech rodzajów proponowanych warsztatów.
  6. Gotowe filmy przesyłamy do końca kwietnia 2018r.
  7. Ogłoszenie wyników na czerwcowym Space Amici - 10.06.18r.
  8. Zwycięski film będzie pokazywany na dużym ekranie w Multikinie 51 podczas czerwcowego Space Amici.
  9. Nagrodą główną jest laptop.
  10. Jury może również wyróżnić dwa filmy.
  11. O nominacjach poinformujemy do 31.05.2018r. >/ol>
Apokalipsą w oczy

Zapraszamy na premierę naszego nowego spektaklu "Apokalipsą w oczy". Przygotowuje go grupa studencka i licealna W Przejściu. Po wybuchu atomowym albo skażeniu chemicznym czy biologicznym garstka ludzi w schronie skazana na siebie. Żyją, wegetują. Jak znaleźć sens takiego istnienia w sytuacji ciągłego zagrożenia? Łatwo popaść w używanie: alkohol i seks, ale może jest inne wyjście? To pytanie stawiamy. Ciekawe do czego może doprowadzić katastrofa globalna i nieumiejętność radzenia sobie z sytuacją, na którą nikt nie jest gotowy.

Cena biletów - 10zł. Po spektaklu bankiet. Serdecznie zapraszam Hanna Szeląg

[apokalipsa.png]

Gdzie jest Elsa? 19.01.2018r.

[elsa_19.01.png]

Artystyczna gra miejską Space AMICI
Zapraszamy wszystkich, którzy są ciekawi nowych wyzwań i niecodziennych wrażeń! 18.11.17r. od godz. 9.00 w Sali lustrzanej w ZSO nr 4 taniec z plastyką, potem od 14.00 w Pracowni Umiejętności - os. Lecha 104a - sensoryka i wszędzie zbieramy pieczątki na kartach aktywności, a następnego dnia zapraszamy tych, dla dla których teatr jest magicznym miejscem. Wyjdźmy na ulicę i 19.11.17r. od 9.00 zadziwiajmy innych. Teatr ma moc! W niedzielę spotykamy się w Multikinie w punkcie informacyjnym po odbiór identyfikatora i karty aktywności. To będzie Wasz bilet wstępu na salę kinową - Akademia Filmowa i po odbiór nagród.

[space.png]

Tacy sami a ściana między nami 22.09.2017r.

[tacy_sami.png]

Ekscentrycy 22.09.2017r.

[ekscentrycy.png]

Bajka o grzecznym rycerzu 22.09.2017r.

[rycerz.png]

XV-lecie AMICI

[XVlecie.png]

Ekscentrycy
Spektakl oparty na tekstach Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej, w autorskiej wersji. Zapraszamy widzów w podróż z jednej strony do lat XX-tych ubiegłego wieku, gdzie tango, perły i piórka połyskują w rytmie tanga i fokstrota; z drugiej strony to opowieść o nas dziś. To historia miłości, poszukiwania szczęścia, wartości, siebie...

"Noc Teatrów" zapowiada się w tym roku niezwykle interesująco. Serdecznie zapraszamy.

[ekscentrycy.png]

XIV Ratajski Przegląd Teatrów Nocą z AMICI

[tacy.png]

Tacy sami, a ściana między nami
31.03.2017r. w ramach tygodnia uświetniającego Międzynarodowy Dzień Teatru premiera spektaklu "Tacy sami, a ściana między nami". Traktuje on o samotności ludzi w blokowisku, o samotności i jednocześnie o pędzie życia, w którym człowiek często bywa zagubiony i nieszczęśliwy. O tęsknocie za zwyczajnością i bliskością i kontaktem z drugim człowiekiem. Spektakl mówi również o ludzkich pragnieniach i zachowaniu się w chwilach kryzysowych. Zaskakujące i szokujące, że tylko takie trudne momenty mogą zbliżać człowieka do człowieka. Zastanawiające, dokąd zmierza, a raczej pędzi świat w swoich przeróżnych odsłonach.

[tacy.png]