O nas
Oferta
Historia
Statut
Misja
Działalność
Space Amici
Świetlica - wycieczki
Świetlica - imprezy
Świetlica - codzienność
Filmy
Teatr W Przejściu
Sławni ludzie w Amici
Obozy
Szkolenia
Archiwum
Kultura Drzwi do Wyobraźni
Bezpłatne mediacje
Twórczy z Amici
Tesco aktualności
Imprezy kulturalne Amici
Strefa Zachwytu AMICI
Program SBSS
Promocja Zdrowia
Promocja Poznania
Promocja Talentów
Projekt profilaktyczny
Projekt sportowy Amici
Stowarzyszenie
Pracownicy
Sponsorzy
Projekty
Kontakt
OPP
Powitanie
Witamy na stronie Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom i Rodzinom "AMICI". Znajdują się tu informacje o naszej działalności, sukcesach, wycieczkach oraz zdjęcia ze świetlicowych imprez. Jeżeli chcesz stać się naszym sponsorem i pomóc świetlicy - prosimy o kliknięcie w górną zakładkę "Pomóż nam". Znajdziesz tam więcej informacji. Dziękujemy!

Kadra

Pracownicy AMICI to ludzie młodzi (z pewnością duchem), entuzjastycznie nastawieni do świata i zadań, pomysłowi i niezwykle twórczy. Cieszy nas możliwość niesienia pomocy, uśmiech i zadowolenie na twarzach podopiecznych, ich sukcesy, rozwój oraz powodzenie w życiu. Ofiarujemy im nie tylko opiekę i fachowe wsparcie, ale przede wszystkim przyjaźń i pewność, że dla nas są tak samo ważni jak, mamy nadzieję, my dla nich.

To cudowne w otoczeniu tylu młodych ludzi przechodzić przez doświadczanie świata, pokonywanie problemów, radość z przygód i zachwyt nad ich twórczością.

Pragniemy im przekazać, że świat jest ciekawy, bezpieczny, otwarty na ich propozycje i niezwykle inspirujący i jest ciągle dla nich przyjazny…
Benefis XX lat pracy twórczej w Teatrze w W Przejściu

[XV.png]

Space Amici w marcu


[space3.png]


Konkurs na film, reportaż ze Space Amici -właśnie się zaczął. Bądź reporterem, własnym okiem zapisz opowieść o ludziach, którym się chce. Plan filmowy 24.03.2018r. w ZSO 4 - Czecha 59 i Pracowni Umiejętności AMICI, os. Lecha 104a, a 25.03.2018r.w Multikino 51. Do zobaczenia na planie. Dla zwycięzcy laptop!!! Nagrodzony film zaś czeka premiera na dużym ekranie w Multikinie 51 w czerwcu podczas Finałowego Space AMICI!!!

Zerknijcie na Facebooka na stronę Space Amici!

Regulamin konkursu filmowego Space Amici
 1. Organizatorem Konkursu jest Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Rodzinom AMICI.
 2. Fundatorem nagród jest Aquanet.
 3. Konkurs obejmuje formy filmowe, w których będzie twórcza relacja z artystycznej gry miejskiej Space Amici - odsłony listopadowej (18/19.11.2017r.) lub marcowej 24/25.03.2018r.
 4. Długość filmu nie powinna przekraczać 10/15 min.
 5. Umieszczamy w filmie relacje z wszystkich trzech rodzajów proponowanych warsztatów.
 6. Gotowe filmy przesyłamy do końca kwietnia 2018r.
 7. Ogłoszenie wyników na czerwcowym Space Amici - 10.06.18r.
 8. Zwycięski film będzie pokazywany na dużym ekranie w Multikinie 51 podczas czerwcowego Space Amici.
 9. Nagrodą główną jest laptop.
 10. Jury może również wyróżnić dwa filmy.
 11. O nominacjach poinformujemy do 31.05.2018r. >/ol>
Apokalipsą w oczy

Apokalipsą w oczyZapraszamy na premierę naszego nowego spektaklu "Apokalipsą w oczy". Przygotowuje go grupa studencka i licealna W Przejściu. Po wybuchu atomowym albo skażeniu chemicznym czy biologicznym garstka ludzi w schronie skazana na siebie. Żyją, wegetują. Jak znaleźć sens takiego istnienia w sytuacji ciągłego zagrożenia? Łatwo popaść w używanie: alkohol i seks, ale może jest inne wyjście? To pytanie stawiamy. Ciekawe do czego może doprowadzić katastrofa globalna i nieumiejętność radzenia sobie z sytuacją, na którą nikt nie jest gotowy.

Cena biletów - 10zł. Po spektaklu bankiet. Serdecznie zapraszam Hanna Szeląg

[apokalipsa.png]


Gdzie jest Elsa? 19.01.2018r.


[elsa_19.01.png]


Artystyczna gra miejską Space AMICI
Zapraszamy wszystkich, którzy są ciekawi nowych wyzwań i niecodziennych wrażeń! 18.11.17r. od godz. 9.00 w Sali lustrzanej w ZSO nr 4 taniec z plastyką, potem od 14.00 w Pracowni Umiejętności - os. Lecha 104a - sensoryka i wszędzie zbieramy pieczątki na kartach aktywności, a następnego dnia zapraszamy tych, dla dla których teatr jest magicznym miejscem. Wyjdźmy na ulicę i 19.11.17r. od 9.00 zadziwiajmy innych. Teatr ma moc! W niedzielę spotykamy się w Multikinie w punkcie informacyjnym po odbiór identyfikatora i karty aktywności. To będzie Wasz bilet wstępu na salę kinową - Akademia Filmowa i po odbiór nagród.[space.png]


Tacy sami a ściana między nami 22.09.2017r.


[tacy_sami.png]


Ekscentrycy 22.09.2017r.


[ekscentrycy.png]


Bajka o grzecznym rycerzu 22.09.2017r.


[rycerz.png]


XV-lecie AMICI


[XVlecie.png]


Ekscentrycy
Spektakl oparty na tekstach Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej, w autorskiej wersji. Zapraszamy widzów w podróż z jednej strony do lat XX-tych ubiegłego wieku, gdzie tango, perły i piórka połyskują w rytmie tanga i fokstrota; z drugiej strony to opowieść o nas dziś. To historia miłości, poszukiwania szczęścia, wartości, siebie...

"Noc Teatrów" zapowiada się w tym roku niezwykle interesująco. Serdecznie zapraszamy.

[ekscentrycy.png]


XIV Ratajski Przegląd Teatrów Nocą z AMICI


[tacy.png]


[tacy.png]


[tacy.png]