Działalność
Projekt sportowy Amici
OPP
Powitanie
Witamy na stronie Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom i Rodzinom "AMICI". Znajdują się tu informacje o naszej działalności, sukcesach, wycieczkach oraz zdjęcia ze świetlicowych imprez. Jeżeli chcesz stać się naszym sponsorem i pomóc świetlicy - prosimy o kliknięcie w górną zakładkę "Pomóż nam". Znajdziesz tam więcej informacji. Dziękujemy!

Kadra

Pracownicy AMICI to ludzie młodzi (z pewnością duchem), entuzjastycznie nastawieni do świata i zadań, pomysłowi i niezwykle twórczy. Cieszy nas możliwość niesienia pomocy, uśmiech i zadowolenie na twarzach podopiecznych, ich sukcesy, rozwój oraz powodzenie w życiu. Ofiarujemy im nie tylko opiekę i fachowe wsparcie, ale przede wszystkim przyjaźń i pewność, że dla nas są tak samo ważni jak, mamy nadzieję, my dla nich.

To cudowne w otoczeniu tylu młodych ludzi przechodzić przez doświadczanie świata, pokonywanie problemów, radość z przygód i zachwyt nad ich twórczością.

Pragniemy im przekazać, że świat jest ciekawy, bezpieczny, otwarty na ich propozycje i niezwykle inspirujący i jest ciągle dla nich przyjazny…
Czerwiec'56

"Czerwiec'56"

Wkrótce premiera nowego spektaklu grupy A TO MY pt. "Czerwiec'56". To poważna problematyka, ale bardzo, ze względu na rocznicę tamtych wydarzeń, na czasie. Młodzież pragnęła dotknąć tak poważnego tematu i ukazać go ze swojej perspektywy, gdyż widzi potrzebę i sens w ukazywaniu prawdziwych emocji tamtych czasów na deskach naszej sceny. Zapraszamy na spektakl 13.06.16r. o godzinie 11.00

Pan Prezydent Jacek Jaśkowiak przybędzie na nasz spektakl "Czerwiec'56" w Teatrze W Przejściu. Jest to wyraz jego zainteresowania zarówno działaniami naszego Teatru, jak również rocznicą Poznańskiego Czerwca. Dla nas to oznacza jedno: teatr łączy ludzi, przekazuje ważne treści i pobudza do myślenia, a także stwarza okazje do spotkań w obszarze sztuki.
[czerwiec.png]

Kurek i Kwaczuś

"Kurek i Kwaczuś"

[kurek.png]

Finał V Konkursu Literackiego
Zapraszamy na spektakl "Winna była wyobraźnia", który zaprezentujemy podczas Finał V Konkursu Literackiego AMICI. Zapraszamy serdecznie już w ten piątek 06.11 do Teatru W Przejściu w ZSO nr 4 na os. Czecha 59 na rozdanie nagród z okazji V Konkursu Literackiego, które poprzedzone będzie naszym spektaklem "Winna była wyobraźnia". Spektakl ten utworzony został w całości z tekstów z poprzednich i tegorocznej edycji Konkursu Literackiego Amici. Gorąco zapraszamy! Dodatkową atrakcją będzie możliwość spotkania literatów, którzy przyjechali do Poznania na obchody XXXVIII Międzynarodowego Listopada Poetyckiego i dołączą do grona widzów w naszym Teatrze.

[final 2.png]

[winna 1.png]

Nie na czasie - ponowne wystawienie
Zapraszamy ponownie do Teatru W Przejściu na spektakl o czasach wojny, który odbędzie się 30.10.15r. o 19.00, os. Czecha 59 w ZSO nr 4.

V Konkurs Literacki Amici- WYNIKI
Wyniki V Konkursu Literackiego AMICI:
    Poezja, kolejność przypadkowa:
  • Anna Brykczyńska
  • M. Chodyła
  • B. Szelag
Prosimy o przesłanie wersji elektronicznej tekstów dziś. To bardzo ważne. Jest to warunek umieszczenia utworów w tomiku literackim. Wydawnictwo już czeka, a my czekamy na wasze teksty. Gratulujemy, gdyż była prawie setka piszących. Zatem konkurencja spora. Czekamy na teksty i pozdrawiamy.
V Konkurs Literacki AMICI

Uwaga, na liczne prośby z Waszej strony przedłużamy termin nadsyłania prac na V Konkurs Literacki Amici do 27.09.15r.

Nie na czasie

Bezpłatne zjaęcia dla dzieci

Ulotka

Gdzie jest Elsa?
Zapraszamy rodziców z dziećmi, to będzie miły prezent na Dzień Dziecka:-)

XII Ratajski Przegląd Teatralny im. Teresy Gąsiorowskiej
Po raz dwunasty zagości w Teatrze W Przejściu Melpomena, zapraszamy miłośników teatru na dziewięć spektakli wykonanych zarówno przez gimnazjalistów, jak i licealistów. Bowiem 11.04.15r. od 9.00 rozpoczyna się XII Ratajski Przegląd Teatralny. Będzie to okazja do twórczych rozmów i miłych spotkań, a nade wszystko do obcowania ze sztuką.

[XII.png]

Między niebem a piekłem
27.03.15r. Międzynarodowy dzień Teatru. W Teatrze w Przejściu - spektakl o 19.00 - "Między niebem a piekłem", serdecznie zapraszamy :) Jeśli ktoś nie zdąży, będzie mógł go jeszcze zobaczyć w sobotę w CK Zamek o godz. 17.00 podczas Wiosny Teatralnej Młodych. Do zobaczenia w Teatrze :) Zachęcamy do zapoznania się z całym programem Wiosny Teatralnej Młodych.
Może warto dodać, że udało nam się wpisać nasze marcowe występy 27.03.2015r. w Teatrze W Przejściu w kalendarz ogólnopolskiej imprezy Dotknij Teatru.

[niebo.png]